Для того щоб зв'язатися з нами натисніть кнопку

DLK Ventilatorem Gmbh

Історія створення

Історія нашої компанії веде свій початок з 1974 року. Засновник Ганс Йоахім Лейтнер розпочав свій бізнес в Денкендорфі і поступово переніс виробництво у Берліхінген приблизно через 15 років. Пропонуючи промислові вентилятори високої якості для різних цілей, бізнес продовжував зростати і кількість працівників збільшувався таким же чином. Ініційований цими успіхами, Лейтнер шукав можливості зробити крок до подальшого значного розширення бізнесу, який, нарешті, закінчився переходом компанії Pollrich Ventilatoren GmbH в м. Менхенгладбах від групи GEA-Happel в 1998 році.

Всього через кілька місяців, придбавши нових міжнародних клієнтів, ця покупка виявилася правильним рішенням у потрібний час.

У 2008 році відбувся наступний великий крок: DLK Ventilatoren GmbH та Pollrich Ventilatoren GmbH були продані для інтеграції до групи TOP AIR AG. Лейтнер відчував, що настав час піти з посади і передати свою творчість іншому поколінню. Його компанія, яка розвивалась протягом декількох десятиліть, повинна бути включена в групу, яка відповідає високим стандартам DLK Ventilatoren GmbH щоб продовжувати задовольняти клієнтів. TOP AIR з її величезним галузевим досвідом був найкращим вибором. Ця група кількох середніх компаній, що спеціалізуються на вентиляторному бізнесі, є основним гравцем у вентиляторних технологіях. Як член нової холдингової компанії, DLK Ventilatoren GmbH перетворився прямо на єдиного виробника вентиляторів у всьому світі, який зібрав усі п’ять сегментів продукції в промисловому секторі відповідно до стратегії, що використовується. Сюди входять відцентрові вентилятори, осьові вентилятори, приводи та системи контролю, імпульсні вентилятори та вентилятори для відведення диму. Починаючи з 2009 року компанія активно та успішно працює під новою торговою маркою Pollrich DLK Fan Factors та ін. на міжнародному рівні.

Сьогодні близько 100 працівників працюють на фабриках вентиляторів Pollrich DLK. На 10000 кв. М виробничої площі щорічно отримується оборот понад 10 мільйонів євро. Під керівництвом Клауса Еппе та доктора Даніеля Вольфрама, історія DLK Ventilatoren GmbH буде продовжена і життя Ганса Йоахіма Лейтнера буде гідно оцінена.

Міжнародна діяльність

У сімдесятих роках DLK Ventilatoren GmbH розпочала свою діяльність як маленька компанія. Ніхто не думав би про DLK Vetilatoren GmbH сьогодні стає міжнародним гравцем, навіть засновник Ганс Йоахім Лейтнер. Починаючи з 90-х років, DLK Ventilatoren GmbH систематично розвиває відносини з клієнтами за межами Німеччини з великим успіхом: з цього часу численні малі та великі компанії у всьому світі отримують продукцію та послуги DLK Ventilatoren GmbH. Де б не було представництво воно націлено на надання експертних знань шляхом консультування кліентів. Щоб відповідати власним високим стандартам якості та сервісу, ми працюємо рука об руку з нашими партнерами у Швейцарії та Туреччині, а також Бельгії, Польщі, Єгипті та Великобританії. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим міжнародним клієнтам найкращі послуги, реалізуючи наші амбіції. Незалежно від нашого постійного зростання та нашої міжнародної спрямованості, ми все ще тримаємось своїх коренів. Кваліфікована підтримка наших співробітників є і завжди залишатиметься стрижнем нашого успіху. Ми усвідомлюємо: той, хто хоче залишатися успішним на ринку, повинен виділятися чудовим сервісом. Це прагнення може бути реалізовано лише шляхом створення максимального задоволення споживачів. Ось чому потреби клієнта та якість продукції для нас стають першими.

Наші бренди

Контакти

    04080, Україна, м. Київ, вул. Межигірська 82а, офіс 301

    Телефон (багатоканальний): +38(044) 490-27-72 

    Email: office @climate-dkn.com.ua